fotka

fotka

Szkoły

fotka

Najważniejszym celem naszej drużyny jest uświadamianie ludziom jak łatwo można zostać potencjalnym dawcą szpiku...

więcej

Galeria

fotka

Zajrzyj do naszej aktualnej
galerii...

więcej
13 września 2012 - Zaproszenie na Pólmaraton w Zielonej Górze

Kochani
Chciałabym Wam polecić nową, ale jestem przekonana wyjątkową imprezę - to Pólmaraton w Zielonej Górze. Odbędzie się 22 września. dlaczego to będzie wyjątkowa impreza? Bo za jej organizację zabrali się prawdziwi pasjonaci i biegacze, a do tego ludzie o wielkim serduchu. Swój Bieg oddają chorym nazwali go Biegam-Pomagam.
Oto kilka zdań od organizatorów
Drodzy biegacze,
Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji akcji, której celem jest niesienie pomocy innym. Ramię w ramię stańmy na starcie I Półmaratonu „ZIELONOGÓRSKA POŁÓWKA” ze świadomością, że dajemy innym kawałek siebie. Impreza, którą organizujemy, nie będzie kolejną pozycją odhaczoną w Waszym biegowym kalendarzu. 22 września biegniemy nie tylko dla siebie. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na cele Stowarzyszenia „Warto Jest Pomagać”. Wierzymy, że w pomoc włączą się zarówno artyści jak i sportowcy z całej Polski.
Trasa półmaratonu biec będzie głównymi ulicami miasta Zielona Góra. Towarzyszyć nam będą zespoły muzyczne oraz niezwykły doping. Po biegu zapraszamy na finałowy koncert.

f