fotka

fotka

fotka

Szkoły

fotka

Najważniejszym celem naszej drużyny jest uświadamianie ludziom jak łatwo można zostać potencjalnym dawcą szpiku...

więcej

Galeria

fotka

Zajrzyj do naszej aktualnej
galerii...

więcej
13 września 2012 - Zaproszenie na Pólmaraton w Zielonej Górze

Kochani
Chciałabym Wam polecić nową, ale jestem przekonana wyjątkową imprezę - to Pólmaraton w Zielonej Górze. Odbędzie się 22 września. dlaczego to będzie wyjątkowa impreza? Bo za jej organizację zabrali się prawdziwi pasjonaci i biegacze, a do tego ludzie o wielkim serduchu. Swój Bieg oddają chorym nazwali go Biegam-Pomagam.
Oto kilka zdań od organizatorów
Drodzy biegacze,
Zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji akcji, której celem jest niesienie pomocy innym. Ramię w ramię stańmy na starcie I Półmaratonu „ZIELONOGÓRSKA POŁÓWKA” ze świadomością, że dajemy innym kawałek siebie. Impreza, którą organizujemy, nie będzie kolejną pozycją odhaczoną w Waszym biegowym kalendarzu. 22 września biegniemy nie tylko dla siebie. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany na cele Stowarzyszenia „Warto Jest Pomagać”. Wierzymy, że w pomoc włączą się zarówno artyści jak i sportowcy z całej Polski.
Trasa półmaratonu biec będzie głównymi ulicami miasta Zielona Góra. Towarzyszyć nam będą zespoły muzyczne oraz niezwykły doping. Po biegu zapraszamy na finałowy koncert.

f