Najważniejszym celem naszej drużyny jest uświadamianie ludziom jak łatwo można zostać potencjalnym dawcą szpiku...

Zajrzyj do naszej aktualnej

więcej

07 kwietnia 2011 - Kolejny przeciwnik pokonany

Brico Depot Team- Drużyna Szpiku  1-3 (0-2)

Drużyna Szpiku zaczęła mecz z jednym rezerwowym, podczas kiedy przeciwnicy mieli ławkę pełną rezerw. Ku zaskoczeniu wszystkich to zawodnicy w czerwonych znanych nam  koszulkach, napierali na przeciwników. Sporo akcji z obu stron i uważna gra w defensywie.
Piłkarze w czerwonych dobrze znanych nam  koszulkach, napierali na przeciwników. Sporo akcji z obu stron i uważna gra w defensywie.
Efektem takiej gry i niewątpliwie walecznych serc Drużyna Szpików schodziła na przerwę z prowadzeniem 2-0.
Szpiki znów mogły liczyć na doping Piotra Szukały i trzech naszych koleżanek dodających zapału do gry.

Po przerwie zmotywowani przeciwnicy ruszyli do ataki, po jednej z wielu akcji udało się im strzelić kontaktowego gola. Ale Drużyna Szpiku nadal napierała na bramkę Brico i trzeci gol był ostatnim w tym meczu. Do końca meczu bramkarz Szpików dwoił się i troi, jeszcze bardziej frustrując rywali.

Mecz kondycyjnie trudny, ale co ważne - dobra gra w obronie i wykorzystanie okazji, dało zawodnikom Drużyny Szpików zasłużone zwycięstwo.

Dla Drużyny Szpików jedną bramkę zdobył Stanisław Homan, jedną bramkę Janusz Jezierski i jedną Dawid Kunszowicz.

Kolejny mecz już w piątek (na Gdańskiej).